Питання з приводу ділової хватки принца Гаррі зростають після того, як нові дані повідомили, що його екологічно чиста туристична фірма заробила в цьому році трохи більше 11,5 тисяч фунтів стерлінгів.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Королівські шанувальники закликають принца Гаррі переглянути свій кар'єрний шлях після того, як з'ясувалося, що його нова екологічно чиста туристична фірма в цьому році отримала низький прибуток.

Герцог Сассекський запустив Travalyst в 2019 році, щоб просувати екологічно безпечні подорожі в партнерстві з Booking.com, Skyscanner, TripAdvisor та Visa.

Це підприємство з'явилося після того, як він піддався критиці за величезний вуглецевий слід, нанесений ним і Меган Маркл поїздками навколо світу на приватному літаку.

Принц Гаррі
Принц Гаррі

Але подробиці з їхніх рахунків на кінець року в Реєстраційній палаті показують, що кінцевий баланс Travalyst Limited на 2021 рік становить нікчемні 11 538 фунтів стерлінгів, що говорить про те, що його амбітний план не набув широкого поширення.

Сума була отримана після того, як сума заборгованості боржників (106 537 фунтів стерлінгів) була додана до загальної суми готівки в банку і в касі (241 433 фунта стерлінгів), а потім вирахувана сума заборгованості перед кредиторами для сум, що підлягають виплаті протягом одного року (336 432 фунта стерлінгів).

Фото Меган Маркл і принца Гаррі
Фото Меган Маркл і принца Гаррі

За даними TheNews.pk, також з'ясувалося, що компанія повинна виплатити кредиторам майже 336 432 фунта стерлінгів .

Проблеми його туристичної компанії спонукали деяких припустити, що він піде і кине проект.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в мережі розповіли дуже цікаву інформацію про Меган Маркл.