На території України з листопада по грудень різко помінялися ціни на популярні цитрусові. Повідомляється, що з настанням грудня вартість таких фруктів на полицях в магазинах почала несподівано змінюватися, стрімко падаючи.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

Відомо, що найбільше за місяць подорожчали апельсини, за 1 кілограм яких у листопаді українцям довелося віддавати 41,40 гривень. Вже в середині грудня ціна на апельсини впала до 32,93 гривень за 1 кілограм. Так, ціна на цей фрукт за цей період впала на 8,47 гривень.

Ціни на цитрусові в Україні
Ціни на цитрусові в Україні

Також в ціні впали і мандарини, за які в листопаді покупцям довелося платити 37,93 гривень. При цьому, до середини грудня вартість цих цитрусових впала до 31,29 гривень за 1 кілограм. У зв'язку з цим, варто зробити висновок, що мандарини подешевшали на 6,64 гривень.

А ось що стосується мандарин клементин, то вони, навпаки, подорожчали за період з листопада по грудень. До цього українцям доводилося віддавати зі свого гаманця 63,34 гривні за 1 кілограм. Але вже в грудні цей сорт мандарин подорожчав до 67,25 гривень.

Ціни на цитрусові в Україні
Ціни на цитрусові в Україні

Крім того, в ціні впали і лимони, які в листопаді на полицях магазинів в Україні продавалися по 33,67 гривень за 1 кілограм. Але вже до грудня вартість цих цитрусових знизилася до 27,72 гривень за 1 кілограм.

Нагадаємо, що на території України несподівано почали зростати ціни на такі популярні цитрусові, як мандарини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українських громадян попередили про збільшення вартості гречки.

Також портал "Українці" писав, що українцям розповіли, на скільки подорожчали продукти до новорічного столу.