Багато хто помітив, що герцогиня Кембриджська постала перед публікою не в кращому вигляді.

Насамперед Вільям і Кейт відвідали табір скаутів і розповіли юним британцям про те, як «жити зеленим життям». Захід пройшов у парку Олександра. Для зустрічі з народом Кейт вибрала повсякденний стиль – чорні джинси, светр і болотно-зелений жилет.

Виглядала Міддлтон не кращим чином. На обличчі був помітний набряк, герцогиня раз у раз сутулилася. Хоча Кейт і намагалася посміхатися як ні в чому не бувало. Однак, як тільки знімки з Глазго опинилися в мережі, народ почав обговорювати вихід герцогині у світ. Багато пригадали недавні плітки про сварку Кейт і принца Вільяма.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон

"Дуже шкода її, сім'я руйнується, а доводиться показувати щастя. Бідолаха, ссутулилась вся, але тримається", "Вільяма майже і не видно, а раніше завжди поруч тримався", "Кейт все одно найкраща", "Він не може бути таким же негідником, як Чарльз, адже його виховала Діана", – заявили шанувальники пари у фан-пабліках королівської сім'ї в «Instagram».

Відзначимо, що в кінці жовтня в британських ЗМІ з'явилися повідомлення про можливе розлучення Кейт Міддлтон і принца Вільяма.

Нібито онук Єлизавети II завів коханку і бачити більше не хоче дружину. Газети з особливо буйною фантазією писали, що Вільям і зовсім запив. При цьому, хто саме став коханкою принца, журналісти з'ясувати не змогли-одні стверджують, що Вільям знову запалився почуттями до Джекки Крейг, інші, що принц захопився маркізою Роуз Хенбері. Примітно, що обидві дами вже давно щасливі в шлюбі.