Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у жовтні 2021 року, повідомляють Українці.

У ході дослідження з’ясувалось, що 36% респондентів постійно чують про випадки примушування до вакцинації, 46% – чують час від часу. Не чули про примушення до вакцинації 17,9% опитаних.

На запитання «Чи підтримуєте ви ідею обов’язкової вакцинації представників окремих професій?» відповіли ствердно майже дві третини опитаних: 30,5% сказали, що повністю підтримують, а 32,4% – що підтримують частково.

Не підтримують обов’язкову вакцинацію представників окремих професій близько чверті українців: 17,5% скоріше не підтримують, 7,3% – категорично не підтримують. 12,3% опитаних не визначились із відповіддю.

карантинні рейди в Україні з поліцією
карантинні рейди в Україні з поліцією

Обмеження на користування міжрегіональним громадським транспортом для невакцинованих осіб підтримує майже кожен другий українець: повністю підтримують 27,9%, швидше підтримують – 21%. Не підтримують зазначених обмежень 40,4%: швидше не підтримують 24,6%, категорично не підтримують – 15,8%. Не визначились із своїм ставленням до обмеження 10,6% респондентів.

Дослідження проводилось компанією «Active Group» 20-24 жовтня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Географія: вся територія України за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України та типом населеного пункту (місто/село). Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%.