27-річний Джадін Нуньєс був засуджений в окрузі Белл минулого тижня після того, як присяжні визнали його винним у вбивстві Шенни Макальпайн ще в 2019 році, повідомляють Українці з посиланням на Killeen Daily Herald.

Прокурори розповіли, як поліція виявила, що маленька дівчинка не може розмовляти і вся в синцях, коли їх викликали в будинок, де вона жила з Нуньєс і її матір'ю Ешлі Марі Макальпайн у вересні 2019 року.

батько забив дворічну дочку
батько забив дворічну дочку

За словами Влади, Нуньєс почав бити Шанну за те, що вона одягла туфлі не на ту ногу, коли вони збиралися піти в магазин за продуктами для її дня народження. Він вдарив дівчинку по обличчю, перш ніж підняти її в повітря і тричі вдарити кулаком в живіт.

Мати Шанни розповіла слідчим, що вона зателефонувала в службу 911 через кілька годин після того, як виявила, що живіт її дочки опух і гарячий. Макалпайн сказала, що намагалася вкласти дівчину у ванну, щоб остудити її, але вона не могла стояти самостійно і у неї виникли проблеми з диханням.

батько забив дворічну дочку
батько забив дворічну дочку

За даними розтину, маленька дівчинка померла від тупої травми живота. Нуньєс був заарештований через два дні після смерті маленької дівчинки.

У грудні минулого року Макалпайн було пред'явлено звинувачення в травмі дитини після того, як влада заявила, що вона нібито не завадила Нуньєс побити свою дочку.

Вона не визнала себе винною і повинна постати перед судом знову.