Принцеса Мако з Японії вийшла заміж за свою давню любов Кей Комуро на церемонії в Токіо, але їх заручини були затьмарені протиріччями, і тепер вони зв'язали себе узами шлюбу, вона повинна буде покинути японську імператорську сім'ю і почати нове життя з новим чоловіком в США

Королівські весілля – це зазвичай грандіозні заходи, засновані на традиціях і дають людям привід для святкування.

Японська принцеса Мако з чоловіком
Японська принцеса Мако з чоловіком

Але це, безумовно, не стосується принцеси Японії Мако, яка вийшла заміж за свою давню любов простої людини Кей Комуро на церемонії в Токіо сьогодні.

Спочатку Японія привітала оголошення про заручини чотири роки тому, але незабаром після цього все зіпсувалося, коли таблоїди повідомили про фінансовий скандал за участю матері Комуро, що спонукало коханих відкласти одруження.

Японська принцеса Мако
Японська принцеса Мако

Сьогодні вони нарешті зв'язали себе узами шлюбу, перш ніж дати прес-конференцію, на якій вони заявили, що тепер сповнені рішучості побудувати щасливе життя разом.

Однак, оскільки Мако вийшла заміж за простолюдина, вона повинна відмовитися від свого титулу відповідно до японського законодавства.

Тепер вона планує переїхати в США зі своїм новим чоловіком, і інсайдери повідомили, що пара буде Меган і Гаррі з Японії, які залишать позаду королівське життя, щоб почати нове життя в Штатах.

Японська принцеса Мако з чоловіком
Японська принцеса Мако з чоловіком

Чому пара стала неоднозначною в Японії

Принцеса Мако – старша дочка наслідного принца Акісіно і наслідної принцеси Японії Кіко.

Її дядько – імператор Нарухіто, що зійшов на трон у травні 2019 року.

У неї є молодша сестра Принцеса Како і молодший брат принц Хішахіто, 15 років, другий в черзі на престол.

З самого народження Мако знала, що ніколи не зійде на престол, оскільки суворі закони Японії забороняють жінкам претендувати на нього. Королівські жінки також змушені відмовлятися від своїх титулів, якщо виходять заміж за простолюдинів.

Японська принцеса Мако
Японська принцеса Мако

Вона виросла в Токіо, але також навчалася в Дубліні та Единбурзі і в 2014 році вивчала мистецтво в Університеті Лестера. Вона навіть деякий час працювала в музеях Ковентрі.

Мако зустріла свого нинішнього чоловіка Кея, коли пара вчилася в Міжнародному християнському університеті в Токіо. Японська громадська телекомпанія NHK описала його як досвідченого кухаря, лижника і скрипаля і сказала, що колись він працював "морським принцом", рекламуючи пляжі Сенан в префектурі Канагава.

Пара змушена була вдатися до таємних заручин, перш ніж оголосити про це у вересні 2017 року. Незабаром після цього їх весілля було призначено на листопад 2018 року.