Нардеп і заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Микола Тищенко розповів, за якими цінами купує продукти на одному з найдорожчих ринків Києва.

Про це парламентарій розповів у кулуарах Верховної Ради.

Журналістка поцікавилася, хто в родині нардепа відповідає за покупку продуктів, на що Микола Тищенко відповів: "Сьогодні я щось купую, щось дружина, щось батьки".

Заступник голови фракції "Слуга народу" зізнався, що купує продукти на Бессарабському ринку і любить там дегустувати сало.

"Перший шматок сала коштує від 50 до 200 гривень за кілограм", – заявив Микола Тищенко, відповідаючи на питання про розцінки на продукти.

За словами нардепа, на Бессарабському ринку, який вважається одним з найдорожчих ринків Києва, він купував гречку по 12 і 28 гривень за кілограм. Більше того, Микола Тищенко заявив, що не помітив зростання цін на продукти в Україні.

"Ні, такі ж самі (ціни на продукти – ред.). Всі ціни залежать від енергоносіїв. Якщо криза в світі є, значить піднімається і собівартість продукту, адже він якось потрапляє до нас на стіл", – продовжив депутат і не відповів на пряме запитання, скільки грошей він особисто витрачає на продукти харчування.

Микола Тищенко заявив, що віддає перевагу овочам і яловичині, яку він востаннє купував від 50 до 70 гривень, а "можна було купити і по 20 гривень".

За даними Держстату, середня ціна на яловичину в Україні у вересні становила 172 гривні за кілограм, хоча ще на початку року в середньому за неї просили майже 145 гривень.

Що стосується гречки – кілограм крупи у вересні в середньому коштував 42,54 грн, а з січня 2021 року вона подорожчала на п'ять гривень. Кілограм сала українському покупцеві у вересні обходився майже в 87 гривень.