Президент України Володимир Зеленський заявив, що ні він, ні представники студії "Квартал 95" ніколи не займалися відмиванням грошей.

Про це глава держави повідомив в інтерв'ю телеканалу ICTV, пише Дело. За його словами, в розслідуванні "Слідства.Інфо" Pandora Papers немає нічого нового.

"У 2019 році все те ж саме кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене нічого немає, "бруду" ніякого немає. І навіть якщо ви подивитеся дебати, на мою думку, навіть там він це кричав зі сцени: "Гроші "Квартал" отримував від ПриватБанку, від Коломойського". Все це стара історія, я все це чув, все це бачив, всі ці деталі. Радує, що ніякої нової деталі я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене, як на президента України, нічого друг Петро так і не знайшов. Це радує трохи", – розповів Зеленський.

При цьому президент підкреслив, що ні він, ні один член студії "Квартал 95" не займався відмиванням грошей.

"Я особисто побудував без бюджетів, без держави бізнес в Україні з нуля. Відмиванням в 2012 році, ніяких грошей, і з 2012 року, і з 2001, і в 2019 не займався ні я, ні один член студії "Квартал 95". Ми займалися виключно творчістю", – зазначив Зеленський.

Раніше радник глави офісу президента Михайло Подоляк заявив, що спроби ЗМІ трактувати опубліковані напередодні дані про офшорні компанії, підконтрольні вихідцям з творчого об'єднання "Студія Квартал 95", включаючи президента Володимира Зеленського, як доказ отримання "Кварталом" близько 40 млн доларів від компаній, пов'язаних з колишнім співвласником Приватбанку Ігорем Коломойським, не мають під собою підстав.