АТ "Укрзалізниця" вводить з 21 жовтня нові правила пасажирських перевезень у дальньому сполученні (денні, нічні та швидкісні поїзди) у регіонах, які потрапили у "жовту" або "червону" зони епідемічної небезпеки.

Про це 13 жовтня передає прес-служба компанії.

Тепер пасажирські перевезення в зазначених регіонах будуть здійснюватися тільки при наявності у всіх пасажирів covid-сертифікатів, які підтверджують отримання хоча б однієї вакцини он коронавірусу. Також можна надати документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, мається на увазі міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19.

Крім covid-сертифікатів можна надати негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, що діє 72 години (станом на час посадки).

При цьому в УЗ повідомили, що дітям до 18 років не потрібно мати при собі зазначені документи. У разі відсутності таких документів у дорослого пасажира Провідник або стюард має право не допустити його до поїздки, незважаючи на наявність квитка.

"Повернення коштів за придбані квитки у разі відмови від поїздки здійснюється відповідно до правил перевезень", – уточнили в "Укрзалізниці".