Міхаеіл Саакашвілі і Єлизавета Ясько нещодавно сколихнули Інтернет новиною, що вони разом, записавши спільне відео звернення про свої стосунки напередодні від’їзду Саакашвілі з Києва. «Ми разом, ми кохаємо один одного», - заявив на відео Саакашвілі.

Така новина викликала багато питань. Одним з яких стало те, що Саакашвілі вже 30 років одружений з Сандрою Рулос, відомою голландською правозахисницею, з якою у нього двоє синів.

Днями ж журналісти відправили свої дрони у заміську резиденцію політика під Києвом і дізналися, що він будує третій котедж на своїй території у селі Лісники. За припущеннями журналістів, це буде «сімейне гніздечко» для них з коханою.

будинок Михайла Саакашвілі
будинок Михайла Саакашвілі

Там на одній ділянці вже стоять два будинки: в основному особняку проживає мама Гіулі Аласанія, а другий дім для гостей. На сусідньому клаптику землі Міхаеіл висадив виноградник та затіяв будівництво. Два поверхи, скляні стіни, видова тераса - усе це на пагорбі з краєвидом на село.

будинок Михайла Саакашвілі
будинок Михайла Саакашвілі

Нагадаємо, що на початку року журналісти розповідали усі подробиці таємних стосунків Міхеіла і Лізи. Її перші спільні світлини з келихом вина вдома у Саакашвілі з’явилися минулого року. Та тоді усі обговорювали можливий політичній союз, а не романтичні стосунки. Пара усе частіше почала з’являтися разом на публічних заходах. Згодом, Ліза стала частим гостем у заміській резиденції Саакашвілі під Києвом, де господар регулярно збирав з друзів.

Михайло Саакашвілі та Єлизавета Ясько
Михайло Саакашвілі та Єлизавета Ясько

Єлизавета викладала у соцмережі фото і відео з будиночку Саакашвілі у селі Лісники, у тому ж кабінеті, і на тому ж подвір’ї, навіть песик Элизавети має декілька світлин з вітальні Саакашвілі. У травні журналісти зафіксували таємничу жінку в одеському пентхаусі Міхаеіла. За статурою і зачіскою незнайомка дуже нагадує саме Єлизавету.