34-річна Дженні Медлам і її чоловік Річард з Халла визнають, що люди відчувають шок, коли вони беруть на прогулянку внучку Ісла-Мей, але їм подобаються їх нові ролі.

Пара у віці від тридцяти років стала двома наймолодшими бабусею і дідусем у Британії і кажуть, що незнайомці часто приймають новонароджену дівчинку за їхню дитину.

34-річна Дженні Медлам і 35-річний чоловік Річард були раді народженню дитини Ісла-Мей в червні після того, як їх дочка Чармейн повідомила несподівану новину.

Народивши Чармейн в 17 років, Дженні була сповнена рішучості підтримати свою дитину, коли вона завагітніла в 16 років. Однак бабуся зізнається, що, коли пара з Халла виводить Ісла-Мей на прогулянку, незнайомці отримують шок, коли дізнаються, що це їхня внучка.

"Коли ми гуляємо з Іслою, всі просто думають, що вона моя і Річарда дочка. Коли ми пояснюємо їм, що ми насправді бабусі і дідусі, вони відчувають абсолютний шок. Більшість людей не вірять нам, коли ми їм говоримо. Але я, очевидно, можу зрозуміти, чому люди думають, що ми її батьки, адже нам все ще трохи за тридцять", – каже вона.

Коли Чармейн вперше сказала своїм батькам, що вагітна, Дженні, якій було 33 роки, коли народилася Ісла-Мей, зізналася, що вони були по-справжньому шоковані.

Однак, примирившись з новинами, вона тепер каже, що їм обом подобаються свої нові ролі.

Ставши мамою-підлітком, Дженні, у якої також є дві інші дочки, 13-річна Челсі і 10-річна Скарлетт, не мала підтримки, яка могла б допомогти їй у цьому, і вона була дуже ізольована.

Дженні не хотіла, щоб її дочка пережила такий же досвід, і пообіцяла підтримати її.