Президент упевнений, що меморандум, який підписав Кабмін і "Нафтогаз", – справжня перемога.

Тарифи на комуналку, в тому числі на газ і тепло, до кінця майбутнього опалювального сезону підвищуватися не будуть. Про це заявив президент України Володимир Зеленський 30 вересня під час Конгресу засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, яке транслювалося на YouTube.

За словами глави держави, Кабінет Міністрів, НАК "Нафтогаз", Асоціацією міст України та представники місцевої регіональної влади підпишуть відповідний меморандум 30 Вересня.

"До кінця опалювального сезону тарифи на тепло, тарифи на гарячу воду для населення не будуть підвищуватися. Я вважаю, що це – велика перемога", – сказав Зеленський.

газ, блакитне паливо
газ, блакитне паливо

Президент зазначив, що держава гарантує населенню незмінність тарифів, незважаючи на ринкові зміни, коливання і тиск інших держав. Він підкреслив, що в Європі на біржах ціна жовтневих ф'ючерсів на газ вже підскочила вище $1000 за тисячу кубометрів, але українці продовжать платити за фіксованими річними тарифами.

Зеленський розповів, що Україні вдалося зафіксувати тарифи на одному рівні завдяки роботі Кабінету Міністрів, "Нафтогазу" та Асоціації міст України. Нагадуємо, що річна ціна коливається в коридорі 7,80 - 13,50 грн. за куб., в залежності від постачальника.