Чоловік ніколи не брав кредити в банку і навіть не підозрював, що у нього є заборгованість.

Державний ПриватБанк передав колекторській компанії номер свого клієнта, щоб ті "вибили" з нього борг у розмірі 69 грн. Про це журналіст написав на своїй сторінці в Facebook.

Протягом трьох тижнів щодня боржнику надходили дзвінки з невідомого номера. При цьому кожен раз робот повторював одну фразу: "Завтра засідатиме кредитний комітет, негайно сплатіть борг".

Однак клієнт ніколи не брав кредити в банку, тому не розумів, хто і навіщо йому дзвонить. Як з'ясувалося, йому дзвонила юридична компанія "Дельта-М", з якою неможливо зв'язатися, адже всі лінії були постійно зайняті.

Журналісту довелося написати електронного листа з проханням зателефонувати. Тільки після цього йому подзвонив оператор, і він зміг з'ясувати причину настирливих дзвінків. Виявилося, що він винен ПриватБанку 69,9 грн.

ПриватБанк
ПриватБанк

"Виявляється, коли я закрив свій ФОП рік тому, але мій бізнес-рахунок в ПриватБанку залишався весь цей час відкритим і відповідно не активним, у мене на балансі не вистачило грошей для оплати 100 грн за користування рахунком за останній місяць його активності і ці смішні 69 грн я залишився винен банку", – з'ясував клієнт Приватбанку.

Протягом року банк жодного разу не повідомив його про борг, але при цьому встиг передати колекторам особистий номер клієнта, а самого журналіста записали в список разом зі злісними неплатниками за кредитами.

Клієнт, звичайно, погасив борг у повному обсязі. При цьому в Приватбанку так і не змогли відповісти йому, чому не повідомляли про заборгованість.