В Україні компанії, які займаються постачанням газу, підвищили місячні тарифи на енергоресурс.

При цьому річні фіксовані ціни не змінилися. Про це свідчать дані офіційних сайтів газопостачальних компаній.

Зокрема, "Київгазенерджі" підняв місячну ціну на газ на жовтень до 30,50 грн за куб.тоді як у вересні тариф цієї компанії був на рівні 19,80 грн за куб. у той же час за річним тарифом постачальник продовжить продавати газ за 8,70 грн. за куб.

перевірка якості газу
перевірка якості газу

"ТАС енергія країни" за місячним тарифом у жовтні пропонуватиме газ за 30,06 грн. за куб, що більш ніж на 10 грн перевищує вересневу ціну. Є компанії, які встановили нижчі місячні ціни. Наприклад, YASNO в Києві, Дніпрі та Донецькій області встановив місячний тариф на рівні 12 грн. за куб на жовтень. "Полтавагаз ЗБУТ" запропонував ціну на рівні 19,80 грн. за куб.

А ось "Галнафтогаз" зберіг місячний тариф на жовтень на рівні 7,99 грн. При цьому багато постачальників газу відмовилися від місячних тарифів, так як їх клієнти не користуються цією послугою. Так зробив "Нафтогаз" і компанії під брендом "Твій Газзбут".

Що стосується річних пропозицій за цінами, то вони залишаються незмінними і продовжують коливатися в коридорі 7,80 - 13,50 грн. за куб., в залежності від Постачальника.