В Інтернеті з'явилося відео, на якому можна побачити літальний апарат дуже незвичайної форми.

Користувач соціальної мережі TikTok поділився відео, на якому був зображений літак невідомої моделі. Як з'ясувалося пізніше, завантажений був ролик Рубеном Хофсом, американським фахівцем OSINT (Open source intelligence), або розвідки за відкритими джерелами.

Про це повідомляє ресурс theaviationist.com.

При перегляді ролика користувачі могли побачити, як вельми дивний об'єкт перевозять на автомобільній платформі. Рубен Хофс, який і виявив даний відеоролик, вирахував, що знятий він був в каліфорнійському місті Хелендейл.

Відомо, що там розташований один із стратегічних об'єктів Пентагону радіополігон для випробувань літальних апаратів, побудованих із застосуванням STEALTH-технологій (літаків-невидимок).

стелс-літак США
стелс-літак США

Крім того, експерт зазначив, що у відносній близькості, в місті Палмдейл, розташовується підприємство Skunk Works – один з виробничих підрозділів компанії LockheedMartin, яка займається розробками для армії США.

Інсайдер розповів, що, побачивши ролик в перший раз, він було подумав, що на трейлері перевозять декорації для зйомок якогось фантастичного фільму. Однак близькість до місця виявлення незвичайного літака таких стратегічних військових об'єктів, як радіополігон для випробувань літаків-невидимок і завод LockheedMartin, наштовхнула Хофса на думку про секретну модель літальних апаратів, що знаходяться в стадії випробувань.