На окупованому Донбасі за 8 років окупації практично повністю зруйнована сфера ЖКГ. Слідом за кадровою кризою прийшов комунальний колапс.

У районах Донбасу, які вже 8-й рік перебувають під російською окупацією, вибухнув комунальний колапс.

Про це відверто пише сепаратистський Telegram-канал "В Макіївці | в Донецьку | Новини".

Ресурс розповів про нову комунальну НП в окупованій Макіївці. Кілька тижнів місцеві ставленики Москви ігнорують прорив труби, по якій отримує воду Радянський район міста. Вода б'є прямо на землю.

лідер терористів Денис Пушилін і кремлівський клоун "Хірург" Залдостанов
лідер терористів Денис Пушилін і кремлівський клоун "Хірург" Залдостанов

"Місцева Венеція! (...) Люди не перший тиждень сидять без води. Напору немає, машинки не перуть, душ не вичавлює, доводиться в тазиках митися. С*ка, 21-е століття, а ми в кам'яний занурюємося всією "Республікою" - пише Telegram-канал.

Він зазначив, що скарги в окупаційні адміністрації не дали жодних результатів. Росія не збирається вкладатися у відновлення сфери ЖКГ в ОРДЛО.

"Приїхали ми (в місцевий водоканал - ред.) - вони нас відшили. Сказали, що людей взагалі немає, всі звалили на заробітки. Техніки немає, нічого немає, не зробимо, мало матом не послали. Сказали, скаржтеся хоч Пушиліну, нам по*уй, йдіть звідси!" – розповів ресурс.

Варто відзначити, що через знищення промисловості та економіки з ОРДЛО масово біжить працездатне населення. Сепаратисти вже відкрито говорять про "кадрову кризу". Через цю ситуацію, зокрема, в "Л/ДНР" почалися великі проблеми з вивезенням сміття: міста потопають у смердючих купах відходів. Працювати просто нікому.