Неповнолітній житель села Іванчанка Болградського району Одеської області намагався спалити недобудовану церкву Московського патріархату.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції Одеської області, 21 вересня 12-річний житель Іванчанки умисно скоїв підпал храму, який будувався в його селі. Таким способом школяр вирішив помститися одному з членів сім'ї місцевого священика УПЦ МП, який проводить служби в цій Церкві.

Дитина спалила церкву Московського патріархату
Дитина спалила церкву Московського патріархату

Рятувальники, які приїхали за викликом, на місці виявили, що загоряння було ліквідовано силами кількох місцевих жителів. Вони загасили пожежу, заливши її водою з відер. В результаті вогнем був знищений церковний стіл з релігійною атрибутикою – свічками, образками та іншою поліграфічною продукцією.

Коли малолітнього правопорушника запитали, навіщо він вчинив такий вчинок, хлопчик зізнався, що хотів помститися своєму однокласнику. Той є сином священнослужителя постраждалої церкви і нібито неодноразово знущався над неповнолітнім палієм.

В Одеській поліції повідомили, що вони порушили кримінальне провадження за статтею про умисне заподіяння шкоди майну шляхом його підпалу. Покарання, яке передбачено законом за це правопорушення, - тюремний термін від 3 до 10 років. Однак підозрюваний є неповнолітнім і його, швидше за все, покарають не так жорстоко.