Хорватська поліція опублікувала фотографію жінки, яка, за їхніми словами, говорить "на ідеальному англійському", але не може сказати їм, хто вона така і як її знайшли на нерівному виступі скелі біля острова Крк.

Про це повідомляє The Guardian.

Жінку, якій на вигляд близько 60 років, з порізами і синцями на обличчі і тілі, помітив місцевий рибалка в неділю вранці. Вона сиділа на скелі в бухті недалеко від села Соліні, в північ острова.

Стурбований тим, що його човен може сісти на мілину, якщо він спробує врятувати її сам, рибалка повідомив про це в поліцію, яка відправила рятувальну команду на двох повнопривідних автомобілях.

Вони залишили свої автомобілі і пройшли пішки більше 3 км, щоб дістатися до неї. Місцеві чиновники повідомили, що у жінки не було документів або телефону, за якими її можна було б ідентифікувати.

Жінка з каштановим волоссям до плечей, на ній була рожева капелюшок від сонця, смугастий топ і чорні штани. За словами офіційних осіб, вона, схоже, провела кілька ночей на вулиці в районі, який відвідують ведмеді і кабани, і вона була настільки ослаблена, що не могла пити воду без сторонньої допомоги.

Вона проходить лікування в лікарні в Рієці на материковій частині Хорватії.

"Дуже дивно, що вона взагалі була в цьому районі. Це вкрай важкодоступна частина бухти з жахливо гострими каменями, буквально схожими на бритви, які поріжуть гуму на підошвах вашого взуття", – розповів місцевий житель.

Житель сказав ,що в цьому районі "немає життя або тварин", крім, може бути, диких кабанів або ведмедів, які вміють плавати тут в пошуках їжі.

"Нормальна людина" точно не може проплисти таку відстань, для цього потрібна виняткова сила", – сказав житель.

Один житель Соліні сказав, що жінка не залишалася в селі, тому що її б впізнали, в той час як інший припустив, що вона, можливо, "заблукала під час прогулянки, впала, поранилася і втратила пам'ять через удар по голові".

Крк, популярний туристичний напрямок, особливо серед відпочиваючих з південної Німеччини, Австрії, Італії та Угорщини, є одним з найбільших островів Адріатики з постійним населенням майже 20 000 чоловік.

Незважаючи на те, що острів з'єднаний з материком мостом, великі частини острова далеко від його основних міст і сіл залишаються віддаленими і малонаселеними з ділянками негостинної місцевості.