У Тоскані 40-річного священика Франческо Спаньєзі відправили під домашній арешт за звинуваченням у торгівлі наркотиками для секс-вечірок.

За даними поліції, гроші на покупку заборонених речовин Спаньєзі брав з парафіяльної скарбниці, пише Wanted in Rome.

Як повідомляє La Nazione, священик працював разом зі спільником. Вони організовували для гостей з сайтів знайомств "вечірки з сексуальним підтекстом" і приносили на них куплений за кордоном кокаїн і гамма-бутиролактон — "наркотик для згвалтувань". Заборонені речовини в основному роздавали безкоштовно, але іноді і продавали.

Раніше стало відомо, що єпископ Сальсони Ксав'є Новел позбувся сану після того, як закохався в письменницю Сільвію Кабальол — вона в розлученні, ростить двох дітей і публікує еротичні романи з сатанинськими мотивами. Колеги Новела думають, що він одержимий дияволом. Ксав'є хоч і вважає екзорцизм ефективною практикою, виганяти бісів з себе не поспішає.

Свого часу новел став наймолодшим єпископом Іспанії. Йому пророкували блискучу кар'єру. Ксав'є ніколи не приховував своїх гомофобних, сексистських і ультраконсервативних поглядів. Також він відомий як противник абортів і прихильник незалежності Каталонії.

Ксав'є пішов у відставку за власним бажанням. Тепер, швидше за все, він зніме з себе обітницю безшлюбності.

Більшість священнослужителів Сольсони впевнені, що їх колишній колега одержимий. Один з них сказав, що особистісні проблеми новела досягли апогею в останні роки через його участь і просування терапевтичних методів лікування геїв в різних частинах Іспанії. Нестабільний психічний стан нібито і сприяв підселенню бісів.