До споживачів застосовується тактика залякування зверненням до суду.

Газопостачальні компанії вибивають "борги", нараховані помилково, за допомогою погроз звернутися до суду. Так, компанія TAS Energy нарахувала родині з села Різівці (Золочівський район Львівської області) 8674 грн за те, що лічильник нібито "занадто повільно" обліковував газ. Такого висновку дійшла компанія "Львівгаз", яка проводила експертизу обладнання.

Перший раз – нарахувавши борг понад 9 тис. грн, а другий раз, після повторної перевірки визнавши свою помилку і скасувавши претензії до споживачів.

газ
газ

"Львівгаз" був постачальником газу до грудня 2020 року. Потім сім'я з Ремезівців перейшла до TAS Energy і користувалася послугами цієї компанії до квітня цього року (з травня постачальником газу у цього споживача є "Нафтогаз України").

Незважаючи на те, що колишні постачальники, які раніше виставили борг, визнали свою помилку, TAS Energy відмовилися вчинити так само. Тому вимагають від споживачів погасити борг, пообіцявши в іншому випадку "звернутися до суду".

Споживачі зверталися як в саму компанію, так і в офіс президента, який перенаправив запит в Національну комісію регулювання енергетики і комунальних послуг. Регулятор, який також отримав звернення, пообіцяв розібратися.