В одному з сіл Запорізької області 38-річний чоловік переслідує одинадцятикласницю, відсилає їй дивні відео, дзвонить їй і погрожує.

Сім'я дівчинки каже, що односельчанин навіть отруїв їх собаку, а також побив друга Школярки. У поліції притягнути до відповідальності не готові - за словами правоохоронців, на це немає вагомої причини.

порізаний психопат
порізаний психопат

Історія розгортається в селі Степанівка Перша. На переслідування з боку 38-річного чоловіка скаржиться місцева дівчинка-підліток Валерія, яка навчається в 11 класі. За словами дівчинки, їх знайомство почалося в соціальних мережах. Чоловіка вона не знала - він просто робив компліменти під її фотографіями. Валерія каже, що їх приймала, але нічого більше між ними не було.

порізаний психопат
порізаний психопат

Навесні 2021 року чоловік перейшов до наступу. Сім'я Школярки пов'язує це з тим фактом, що мати дівчинки поїхала на заробітки. Батько з ними не живе, тому, як вважають рідні жертви переслідування, чоловік вирішив натиснути на дівчинку.

38-річний односельчанин телефонує Валерії, нецензурно висловлюється, погрожує їй та її родині. Крім того, він шле дівчинці дивні відео: на одному з них видно глибокі порізи на його тілі, які, очевидно, він завдав сам собі. Також переслідувач приходить до будинку Валерії і світить у вікна.

порізаний психопат
порізаний психопат

Сім'я Валерії звернулася в поліцію. Однак правоохоронці не поспішають займатися цією справою. Кажуть, що немає прецеденту. Односельці чоловіки вважають, що справа в тому, що його мати раніше була власницею великого магазину, а тепер вона заступається за сина.

Втім, зараз поліція все ж почала розслідування за ч.2 ст. 300 КК України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну або релігійну нетерпимість і дискримінацію).