На такі заходи фінустанова піде, щоб стати "хорошим банком", яким його хоче бачити уряд.

Державний ПриватБанк протягом наступних трьох років повинен продати або реалізувати іншим шляхом 300 своїх відділень по всій Україні. Про це йдеться в стратегії розвитку банку, яку затвердив Кабінет Міністрів.

ПриватБанк
ПриватБанк

Згідно з документом, ПриватБанк також повинен буде до 2024 року звільнити понад 6 тисяч співробітників. ПритБанку необхідно буде це зробити, щоб досягти певних показників до його приватизації і стати "хорошим банком". Так, до того моменту, коли ПриватБанк продадуть, у нього має бути 1250 відділень і близько 15,5 тис.співробітників.

Приятельство вважає, що зазначені заходи допоможуть ПриватБанку скоротити витрати з 11,4 млрд.грн. до 8,3 млрд грн. Крім того, закриття відділень і звільнення співробітників має привести банк до цільової моделі "хорошого" банку, припускають в Кабміні.

У той же час ПриватБанк в три рази збільшив витрати на зарплати керівництва. Так, за підсумками перших шести місяців поточного року члени правління державного Приватбанку та Наглядової ради отримали винагороди на загальну суму 124 млн грн, а в цей же період минулого року — 37 млн грн.

ПриватБанк
ПриватБанк

При цьому дана сума включає в себе не тільки зарплату, а й відрахування до Пенсійного фонду, інші короткострокові виплати.

Раніше повідомлялось, що ПриватБанк вручить Коломойському судовий позов. Банк публічно заявив про це, опублікувавши відповідне оголошення в газеті "Голос України". Зробили це таким чином, щоб колишні власники не змогли довести, що їм вручили позов не належним чином.