За підказку руковосдтво банку гідно винагородили дівчину і їй вручили платинову картку.

При отриманні платежів у клієнтів monobank тепер у виписці відображається прізвище відправника грошей, повідомив співзасновник цього цифрового банку Олег Гороховський в Facebook. Все почалося з персональної скарги Гороховському однієї з клієнток банку, оскільки звернення на" гарячу лінію " не допомогли.

Справа в тому, що раніше у користувачів не висвічувалися прізвища пересилають кошти з карти monobank на карту monobank. Лише "Анна Б." або "Ірина Б.". Незручність в тому, що в таких випадках доводилося звіряти списки по всіх контактах в телефонній книзі або інших месенджерах, щоб розібратися, хто ж ця "Ірина Б.".

кешбек від Монобанку
кешбек від Монобанку

Проблема посилювалася, коли таких перекладів "інкогніто" проходило кілька. Виникали непов'язки і при бухгалтерських операціях.

"Даруємо вам нашу платинову карту за підказку і за ті незручності, які ви через нас натерпілися. Якби ви знали скільки всього ми переосмислили, виправили і впровадили завдяки таким повідомленням клієнтів", – відповів на зауваження Гороховський, виправивши проблему.

Раніше повідомлялося, в Україні в недалекому майбутньому з'являться ще мінімум три проекти, схожих на monobank. Наприклад, Fozzy Group, одна з найбільших торгово-промислових груп України, запускає необанк. І зараз він проходить процес тестування.