У Олівії Батлер після народження діагностували синдром Охтахара, але вона, незважаючи ні на що, дожила до шести років. На жаль, вона померла після того, як захворіла китайським вірусом в серпні.

У Олівії Батлер діагностували синдром Охтахара, незвичайний тип епілепсії, через який у неї було більше 200 нападів на день. У період з 2009 по 2019 рік у всьому світі було зареєстровано лише чотири випадки цього рідкісного стану.

Коли народилася дівчинка, її батькам Стейсі Батлер, 34 роки, і Гері Батлеру, 36 років, сказали, що вона не доживе до двох років, повідомляє Lincolnshire Live.

Олівія, незважаючи ні на що, дожила до шести років, але, на жаль, померла після позитивного результату тесту на Covid в серпні.

Олівія Батлер
Олівія Батлер

Дівчинку оточувала любов всієї родини, в тому числі 40-річна тітка Шеріл Пірс і 58-річна бабуся Мішель Дріффілл, які доглядали за нею. Пані Пірс описала Олівію як маленького бійця, який був зухвалим і сильним. Тітка дівчини сказала, що вся сім'я була на локдауні, коли почалася пандемія, і всі були надзвичайно обережні, щоб захистити Олівію якомога сильніше.

Але, незважаючи на всі їхні зусилля, дівчинка заразилася у вівторок, 17 серпня, і померла в наступну суботу.

Шеріл пояснила: "З того моменту, як почалася пандемія, будинок був закритий. Ми були дуже обережні. Ми все чистили і дезінфікували. Нам вдавалося не пускати хворобу в будинок до минулого тижня".