Рубен Догерті, 10 років, є шестиразовим чемпіоном світу з джиу-джитсу і кікбоксингу, але тепер лікарі сказали йому, що у нього сколіоз, після того, як хтось зв'язався з його мамою і розповів про хворобу дитини.

Мама розповіла, як вона дізналася, що у її люблячого 10-річного сина серйозне захворювання хребта після повідомлення в Instagram від незнайомця.

Рубен Догерті
Рубен Догерті

10-річний Рубен Догерті – шестиразовий чемпіон світу з джиу-джитсу і кікбоксингу, і фотографії його змагань і тренувань завантажені на його сторінку в Instagram, яку веде його мама Лаура Дікінсон.

40-річна Лаура сказала, що одного разу вона отримала повідомлення від жінки, яка вважала, що у Рубена може бути сколіоз, повідомляє Liverpool Echo.

Рубен Догерті
Рубен Догерті

Вона сприйняла повідомлення з часткою скепсису, але все одно відвела Рубена до остеопата.

Потім Рубену поставили діагноз сколіоз – стан, при якому хребет скручується і вигинається в сторони.

Лаура сказала, що дуже хвилювалася, коли вперше почула діагноз.

Рубен Догерті
Рубен Догерті

Вона сказала: "Я просто думала, Ви знаєте, ви завжди думаєте про найгірший сценарій, як ніби він не зможе ходити, йому необхідна операція, він ніколи не зможе знову битися. Вся ця важка робота буде зведена нанівець і йому доведеться припинити боротися. Я була дуже засмучена, плакала перед членами сім'ї".

Рубену, який почав займатися джиу-джитсу, коли йому було 4 роки, пощастило, що "ангел-охоронець" відправив Лорі повідомлення, коли вона відвела його до лікаря.

Рубен Догерті
Рубен Догерті

Лікарі можуть стежити за тим, як він росте і як розвивається його хребет, щоб вони могли втрутитися, можливо, за допомогою скоб, щоб запобігти занадто сильне викривлення його хребта.

На даний момент він може продовжити бокс, але джиу-джитсу, з його перекочуваннями і прийомами призупинено, поки він очікує результатів тестів.