Навіть відомі мережі "промишляють" порушеннями. Покупцеві потрібно бути уважним.

Українці досить часто стикаються з шахрайством магазинах і супермаркетах. Багато хто навіть не помічають, як їх обманюють: продавці "накручують" ціни, реалізують зіпсований товар і влаштовують псевдоакції.

Деякі "схеми" масово використовують навіть популярні рітейлери.

Виконавчий директор спілки споживачів України Максим Несміянов розповів UBR.ua про найпопулярніші методи обману покупця і про те, як уберегтися від щоденного шахрайства на касах.

продукти, супермаркет, ціни
продукти, супермаркет, ціни

Найпоширеніші схеми обману наступні:

  • Розбіжність цін, коли в торговому залі на ціннику вказана одна сума, а в чеку – інша.
  • Продаж простроченого або зіпсованого / бракованого товару з написом "акція". Хоча за фактом це називається уцінкою.
  • Продаж простроченої продукції без стікерів, дат і маркувань.

Також Несміянов окремо виділив продаж товару у відділах готової їжі. За його словами, магазини віддають в кулінарію прострочену продукцію, там вона переробляється і продається під виглядом свіжої.

Щоб захиститися від неправомірних дій, зокрема, від переплат, експерт порадив фіксувати ціни.

"Заходьте в супермаркет, фотографуєте цінник, на контрольних вагах зважуєте, перевіряєте дату виробництва і цілісність упаковки, а також вид товару, щоб він був без цвілі і ПР. На касі пробивають цінник, ви платите, якщо ціна відрізняється – Ви звертаєтеся до адміністратора", – говорить глава Союзу.

Несміянов нагадав, що, якщо непродовольчий товар не підходить покупцеві, він має право його повернути протягом 14-ти днів після придбання, не рахуючи дня покупки. Це стосується і акційних товарів. Винятком є вживаний продукт, наприклад, одяг з секонд-хенду.

У разі порушення прав покупця необхідно також звертатися зі скаргою до Держспоживслужби.

При цьому експерт визнає, що в Україні багато споживачів, які не помічають порушень або не хочуть розбиратися. З 100 громадян активними найчастіше є 1-3 людини.