Володимир Зеленський вже приїхав до США, де сподівається на змістовну зустріч з Байденом

Офіс президента і посольство в США опублікували фото президента і першої леді в аеропорту Вашингтона. Зустрічали їх кілька людей.

Завтра у Володимира Зеленського запланована особиста зустріч з американським колегою Джо Байденом. Також будуть проведені переговори в розширеному складі. Очікується підписання двосторонніх документів.

Володимир Зеленський та Олена Зеленська
Володимир Зеленський та Олена Зеленська

Також інформацію про візит до США опублікувала на своїй сторінці в Instagram перша леді Олена Зеленська.

"Прибули до США з робочим візитом Володимира. Попереду – насичена програма: запуск аудіогіда українською мовою в садибі першого Президента Сполучених Штатів Джорджа Вашингтона в Маунт-Вернон та зустріч із жінками Power women, відкриття «Українського дому», відвідання музею Голокосту, робочі зустрічі у Стенфордському університеті та в Управлінні освіти Сан-Франциско, візит до художньої галереї De Young та багато іншого. Кожна подія цих активних днів-можливості, перспективи та взаємообмін для США та України. Впевнена, що завдяки» м'якій силі "культурної дипломатії ми станемо ще ближчими, а наш зв'язок посилитися", – написала Олена Зеленська.

Багато українців радісно підтримали головну подружню пару країни.

"Найкращі", "Бажаю успіхів", "Прекрасна", "Удачі вам обом і сил!", "Освіта це круто – перспективно!",- писали українці.

Хоча варто відзначити, що багато хто з негативом сприйняв новину написавши образливі коментарі на адресу президента і його дружини.