Коли стався інцидент, матері не було вдома, і вона залишила дитину на піклування свого чоловіка.

Вона перевірила радіоняню і почула, як плаче їхня дитина, і побачила, що обличчя її сина закриває ковдра – як мінімум дві хвилини, як повідомляє Daily Star.

Це виглядало так, ніби батько заснув і нічого не знав, тому вона швидко подзвонила своєму чоловікові і розбудила його, щоб він міг перевірити дитину.

Стурбована мама швидко дзвонить чоловікові і каже: "Оглянь дитину, його обличчя прикрите ковдрою". Чоловік швидко перевіряє свого сина і знімає ковдру з обличчя дитини, заспокоюючи дружину: "О! Тепер він в порядку".

Глядачі похвалили маму за порятунок життя її дитини і сказали, що батько був "занадто незграбним", коли стежив за дитиною.

Мама спостерігала на моніторі, як її дитина задихається
Мама спостерігала на моніторі, як її дитина задихається

Один сказав: "Любов матері дивовижна, вона доглядає за своєю дитиною, навіть коли у неї є робота".

Другий написав: "Це занадто страшно. Батько занадто безвідповідальний. Якби мати не перевірила свого сина, дитина могла б померти від задухи".

"Це виклик для поганого батька, як він міг не чути, як його син плаче, коли він знаходиться поруч з ним?" – запитав третій.

Деякі вважали поведінку батька занадто дивним і поширили теорію про те, що він не може бути біологічним батьком дитини.

"Цей батько не пройшов перевірку батьківських настроїв, я сумніваюся, що це його біологічний син», - пожартував один глядач , в той час як інший прокоментував: «ви можете відчути, наскільки засмучена мама, він навіть батько дитини?»