Нещодавно знайшли тунель, який знаходиться біля Єрусалиму. Він використовувався для контрабанди "зі Святої Землі". Лицарі побудували тунель, який досягає 350 метрів в довжину.

Про це повідомляється на порталі "Express".

Відомо, що знаменитий католицький військовий орден налічував близько 20 тисяч осіб. Він був дійсний майже 200 років. Між XII і XIII століттями тамплієри були одними з найбільш досвідчених бойових одиниць періоду хрестового походу і управляли великими християнськими економічними організаціями по всій Європі і на Близькому Сході. Раптове зменшення сил цього ордена привернуло увагу всіх дослідників ще з давніх часів.

Хрестоносці
Хрестоносці

Оповідач сказав: "У міру того, як тамплієри росли в силі і значенні, вони опановували іншими місцями по всій святій землі. На північний захід від Єрусалиму, на березі Середземного моря, лежало місто Акко - стратегічний порт, життєво важливий за часів хрестових походів. Ця значна цитадель побудована на місці колишньої фортеці хрестоносців. У 1994 році робітники виявили прихований тунель, який з'єднував фортецю з портом міста, в 350 метрах на захід".

Крім цього, повідомляється про те, що тунель був побудований для того, щоб в переломний момент воїни змогли відступити.

Єрусалим
Єрусалим

"Цей стратегічний підземний хід, можливо, був задуманий як шлях до відступу, і, можливо, тамплієри використовували його для таємного вивезення певних предметів зі Святої Землі, тому що війна між християнством і ісламом не почалася і не закінчилася тут. З ним також боролися в Європі".

Нагадаємо, що вчені знайшли місце, де Юда зрадив Ісуса.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені виявили вагітну мумію.

Також портал "Українці" писав, що археологи зробили несподівану знахідку.