Вперше в камеру об'єктива потрапив неймовірного розміру кальмар на глибині 2500 футів під водою. У Мексиканській затоці під час полювання, гігантський монстр був знятий на камеру.

Про це повідомляється на порталі "Express".

Як відомо, гігантських кальмарів дуже важко знайти, практично неможливо. Невловимого монстра зняла на камеру група дослідників на глибині 2500 футів. Через велику глибину цих кальмарів дуже важко зафіксувати на камеру. Вперше такого великого кальмара змогли зняти в 2004 році.

Знімок кальмара
Знімок кальмара

Відомо, що вченим вдалося виманити істоту завдяки хитрості і кмітливості. Вони використовували приманку, яка схожа на медузу - E-jelly. Вона спеціально розроблена для того, щоб імітувати світіння Медузи, на що і повівся величезний кальмар. Крім цього, до медузи прив'язали мішок риби.

Результатом стали вражаючі відеозаписи 12-футового Architeuthis dux, що виходить з глибини за ласим шматочком. На чорно-білих кадрах видно, як кальмар повільно наближається до пастки. Відомо, що гігантські кальмари виростають до 40 футів в довжину, але дуже мало відомо про те, як вони живуть.

Знімок кальмара
Знімок кальмара

Важливо відзначити той факт, що ця істота була виявлена більше року тому. Але тільки зараз з'явилися кадри в мережі, щоб всі люди могли дізнатися про величезного монстра, який живе глибоко під водою.

Нагадаємо, що в одному з порталів в Інтернеті розповіли про кота, який викопав себе з могили.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік, який гуляв по пляжу, випадковим чином знайшов справжнього монстра.