Українська артистка Тіна Кароль поділилася шикарним відеороликом у соцмережі. Вона похвалилася своїм досягненням, якого так прагнула.

Відповідну публікацію Тіна Кароль оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Тіна Кароль. Премія Yuna за особливі досягнення в музиці. В таку урочисту мить я надзвичайно вдячна отримати цю нагороду. Навіть не очікувала! Багато років поспіль я була відсутня у номінаціях премiï Yuna і завжди задавалася питанням - чи мене до чогось готують, чи я поза номінаціями? 🤔 Насправді, iснує багато номінацій на премію @yunaawards , але за ВНЕСОК У РОЗВИТОК МУЗИЧНОЇ IНДУСТРІЇ лише одна, і вона зараз у моїх руках. 🙇‍♀️ Взагалі, в нашiй країні є дві такі номінації: за внесок у розвиток музичної індустрії, одна від каналу @m1ukraine , яку я отримала в 2018 році і безумовно вдячна за це, і друга - ось ця, від національної премії Yuna. I вони вдвох тепер у мене! Жартуючи скажу, це - пограбування десятилiття! 😂 Дякую батькам, сину, шанувальникам, авторам, композиторам, менеджерам, вiдеографам, стилiстам, колективу, близьким людям та всесвiту за дар та можливість бути реалiзованою ! Обiцяю вiдповiдати цим нагородам належним музичним чином! 🌟 Завжди Ваша ! wearing:@olyamak_official #tinakarol #yuna2021 #тинакароль", - підписала відеоролик українська співачка.

Фанати не змусили себе чекати і залишили чимало коментарів під відео зірки.

"Гордість 🥺❤️", "нереальна гордість 😍 єдина, хто так трепетно і з професіоналізмом ставиться до своєї роботи . Спасибі, за ту роботу, яку Ви робите 🤍", "ви гідна цієї перемоги, заслужено! Вітаю!", - залишають коментарі фоловери знаменитої виконавиці.

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Нагадаємо, що новий сингл Тіни Кароль розчарував фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Тіна Кароль показала переможця у своєму конкурсі.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Тіна Кароль заспівала свій новий трек.