Народна артистка України, відома співачка Таїсія Повалій опублікувала архівне відео, де виступала в дуеті з російським виконавцем Сергієм Пєнкін. Даним роликом українка поділилася на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

Читайте нас у Google News!

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Відзначимо, сама Повалій розсипалася в листяних коментарях, назвавши дане виступ «дуже вдалим».

«У дуетах є особлива Сила! І в цій пісні, виконаної з Сергієм Пєнкін, вона Величезна! Тут все склалося! І Образ, і Музика і Режисура (збережений авторський стиль)», - написала в мережі Тая.

У той же час прихильники співачки повністю з нею погодилися, написавши нереальна кількість відгуків.

До слова, багато писали, що це одне з кращих виступів Повалій. Інші вказували, що їм дуже приємно чути голос українки, називаючи його досконалим.

«Таечка, Ви - просто казка! Так співати - це феноменально! У Вас завжди все складається і виходить вищим класом! Услід для вух і очей! »,« Як же це було красиво і шикарно »,« Це шедевр. Одне з кращих виступів однозначно »,« Дуже чарівно! Ваш голос - це фантастика !!! »,« Королева. Один з найулюбленіших номерів !!! Потужний! », - писали шанувальники співачки.

пост Таїсії Повалій у Інстаграм
пост Таїсії Повалій у Інстаграм

Нагадаємо, раніше Повалій, яка часто виступає в Росії, поділилася зі своїми шанувальниками новим фото, яке моментально стало популярним.

Відзначимо, на опублікованому кадрі співачка позує в вінку з ромашками, звичної укладанням на голові і з красивим макіяжем.