Знаменита українська артистка, найскандальніша і епатажна особистість співачка Оля Полякова розмістила відеоролик в соцмережі. Вона торкнулася дуже важливу тему, яка не дає спокою всій Україні.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Як не потрапити в реанімацію з COVID-19? В рамках проекту #проковід продовжуємо шукати відповіді на питання, які стосуються кожного! Моєю гостею стала реаніматолог-анестезіолог, співзасновниця освітньої платформи @progress__platform - Дар'я Симчук @dr.daria_simchuk. До слова, Дарина-одна з перших медиків в Україні, хто був щеплений!",- підписала Відеоролик українська артистка.

Крім цього, Оля торкнулася дуже поширеної теми, яка не дає спокою українцям.

"Чому все частіше хворіють молоді? Чи Правда, що вагітні хворіють в більш важкій формі? (Да). Де взяти вакцину українцям вже сьогодні? Мені шалено цікаві ці ефіри, адже в моєму випадку, більше знаєш-міцніше спиш. Дивимося, коментуємо! #оляполякова #дарьясимчук #полявидение @unicef_ukraine @usaid_ukraine @inscience.io", - звернулася до публіки скандальна знаменитість.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Фолловери зірки, не змусили себе чекати і залишили чимало відгуків під відеофайлом знаменитості.

"Якщо 10 раз повторити брехню то люди починають у неї вірити!Оля вам залишилось ще 7 ефірів провести!", "Це пропаганда щеплення???", "Оля, не вдячна тема.😢 Якщо хочеться екстриму, то починайте відразу з питання релігії🔥 🔥 🔥або мови( мови)🔥 🔥 🔥", "що за маячня!", "Гидко Слухати обох, маячня", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Оля Полякова показала свою маму.

Як раніше повідомляв портал " Українці", знаменита співачка Оля Полякова показала, як вона доглядає за собою.

Також портал "Українці" писав, що скандальна виконавиця Оля Полякова звернулася до публіки.