Знаменита українська артистка, "суперблондинка", скандальна і епатажна співачка, володарка найпотужнішого голосу Оля Полякова поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона показала свій минулий концерт і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оля Полякова продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

"Як же я сумую за своїми глядачам, за атмосферою живих концертів за теплими емоціями, які не передати словами... за тим часом, який хочеться скоріше повернути, коли наші зустрічі проходили без обмежень і масок. Фрагмент програми" Хата на Тата "@hatanatata_stb, @stbua, @itaka_club #оляполякова #хатанатата", - підписала публікацію скандальна артистка.

Багатомільйонна публіка, яка стежить за кожним постом знаменитої виконавиці, з нетерпінням чекає нових постів від зірки. Фолловери не упускають можливості і коментують кожну публікацію відомої співачки.

"Бажаю усім жінкам виглядати як Оля Полякова, дуже гарна, молода, весела і щоб діти теж виростали і їх мрії збувались. Дякую Оля за позитив. Дивилась ваше шоу "Привіт декрет" все правильно треба бути такою яка є. Нас за це і люблять❤️❤️Усім бажаю, щоб здійснились мрії і ви почувались як добрі королеви😘", "😍 Спасибі велике вам 🌹🌹🌹 Емоції зашкалювали)))Не забуду цей момент ніколи❤️❤️❤️❤️❤️", - прокоментували пост юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Оля Полякова показала, як вона займається спортом зі своєю дочкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці, талановита і скандальна виконавиця Оля Полякова поділилася новиною з українцями.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Оля Полякова привітала Злату Огневич з великою перемогою.