Про це Олексій Гончаренко пише в своєму Telegram-каналі, повідомляють Українці.

Читайте нас у Google News!

При цьому народний обранець нагадав, що у своїй передвиборчій програмі президент Володимир Зеленський обіцяв повне оновлення влади.

«Нові обличчя настільки« успішно »управляли країною, що довелося звернутися до старим політикам. І вибір Зеленського тут дивує », - зазначив Гончаренко.

За словами Гончаренка, його дивує, звідки цей пієтет до Леоніда Кравчука? Адже, він, за словами народного обранця, не залишив після себе ніяких великих досягнень.

«Єдине, що пам'ятаю - це кравчучки. Кравчук кон'юнктурний радянський керівник, який вдало пересів в поїзд української незалежності », - заявив нардеп.

Крім того, Гончаренко нагадав, що під час президентства Кравчука, Віктор Медведчук один з лідерів «ОТЗЖ», тоді був главою Адміністрації президента.

За словами народного депутата, ніяких великих досягнень він не може назвати і у першого прем'єр-міністра Фокіна. До того ж під час зустрічі з представниками ТКГ, Фокін заявив про якийсь «особливому народі Донбасу». За словами Гончаренка, Фокін повторив риторику російської пропаганди.

Крім того, Гончаренко зазначив, що не варто забувати, що ці люди вже похилого віку.

Він вважає, що влада помилково робить ставку на цих людей.

Народний депутат також дав своє пояснення, чому Зеленський почав повертати «старі кадри».

«Зеленський - він як дитина, який дорвався до влади, але не знає, що з нею робити. Тому йому потрібен старший. Крім того, ці призначення дозволяють краще зрозуміти картину світу Зеленського. Якщо він вважає, хорошим президентом Кравчука, прем'єр-міністром - Фокіна, а прокурором - Піскуна, то у мене для вас погані новини. Наша країна не просто тупцює на місці, а починає повертатися в 90-е », - заявив нардеп.