Талановита українська співачка, народна артистка України, телеведуча, одна з найуспішніших жінок країни Тіна Кароль порадувала публіку шикарним святковим відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідну публікацію Тіна Кароль розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що українська співачка представляла Україну на музичному конкурсі "Євробачення" в 2006 році. У цьому ж році вона випустила свій перший сольний альбом під назвою "Show Me Your Love".

Крім цього, знаменита артистка була і є членом журі одного з найбільш музичних шоу країни "Голос країни". Одного разу Тіна подарувала своєму підопічному на проекті квартиру в Києві.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Також варто відзначити, що в різний час Тіна Кароль ставала обличчям брендів Garnier і Huawei.

У своїй публікації знаменита дівчина постала перед публікою в незвичайному образі – вона застосувала нову Instagram-маску в сторіз. Крім цього, вона заспівала колядку на честь свята.

"Відчуй Різдво! Скористайся новою Instagram-маскою і за колядуй зі мною. Відправ друзям. Відзначимо Різдво разом", - підписала свій відеоролик українська артистка.

Сторіз Тіни Кароль
Сторіз Тіни Кароль

Крім цього, знаменита українська співачка очолила першу в Україні книгу-колекцію з найуспішнішими жінками країни.

Нагадаємо, що знаменита українська співачка Тіна Кароль розповіла аудиторії, чому у неї немає подруг і немає бажання пліткувати.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна успішна Українка Тіна Кароль зачарувала аудиторію своїм виглядом.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Тіна Кароль здивувала шанувальників відвертим відеороликом.