Знаменитий український артист, автор і виконавець власних пісень, а також талановитий хореограф Дмитро Монатік поділився цікавими кадрами з шикарного приватного корпоративу. Він показав публіці, як потрібно відриватися під час пандемії.

Відповідну відеоленту Дмитро Монатік розмістив у своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Унікальний український артист, який несподівано для всіх запаморочив голову всій країні своїми талантами, продовжує радувати публіку і створювати неймовірний контент для публіки різного віку.

Сторіз Монатіка
Сторіз Монатіка

Відомо, що в 2020-му році талановитий артист створив незліченну кількість шикарних колаборацій.

У своїй відеоленті Монатік показав шикарний корпоратив зі своєю молодою командою. Він показав публіці, як потрібно по-справжньому веселитися і гратися.

Сторіз Монатіка
Сторіз Монатіка

На відеоролику можна помітити велику кількість людей, які танцюють і співають. Також можна побачити велике приміщення зі сценою, баром, танцполом і, звичайно ж, дівчат у відвертих нарядах.

Крім цього, артист показав дівчину, яка відмінно співає його знамениту пісню і шикарно танцює під ритм музики.

Сторіз Монатіка
Сторіз Монатіка

Мільйонні фоловери Монатіка, які підписані на його сторінку в соцмережі, активно стежать за постами і з захопленням пишуть йому незліченну кількість компліментів.

Нагадаємо, що популярний український артист Монатік продемонстрував свій новий святковий кліп під знамениту пісню, яку заспівав з молодими дівчатами.

Як раніше повідомляв портал " Українці", знаменитий український хореограф Дмитро Монатік показав публіці свою команду молодих хлопців.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак Монатік похвалився своїми досягненнями в році, що минає.