Українські пенсії відрізняються від бажаних у тридцять п'ять разів. Про це говорять дані опитування R&B Group.

Українці припускають, що середній рівень пенсійних виплат в нашій країні повинен становити приблизно 11,36 тисячі гривень. При цьому мінімальні побажання наших співвітчизників становлять дві тисячі гривень, а максимальні - сімдесят тисяч.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

В опитування взяло участь 1,8 тисячі осіб з різних регіонів, віку, статі. З них сімдесят сім відсотків змогли дати однозначну відповідь щодо даних виплат. Більше амбіцій щодо пенсій у чоловіків. В середньому представники сильної статі хочуть мати пенсію в розмірі дванадцяти тисяч гривень.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

Жінки готові в середньому на 10,8 тисяч. Слід зазначити, старше покоління має більш скромні уявлення про необхідні пенсійні виплати.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.