Синоптики попереджають, що Новий рік буде з плюсовою температурою. Про це повідомляє сайт Укрогидрометцентра.

Передбачається, що Новий рік буде без снігу, так як ніде не очікується негативна температура. У деяких регіонах навіть зросте температура до дев'яти градусів тепла. Природа розгубилася і рослини, переплутавши весну і зиму, почали не просто розпускати бруньки, а й цвісти.

капелюх на ялинці в Києві
капелюх на ялинці в Києві

У столиці 31 Грудня передбачатиметься температура 8-9 градусів вище нуля. Очікується хмарна, але безвітряна погода.

Ближче до вечора очікується невеликий дощ, з яким жителі столиці зустрінуть Новий Рік. Ніч теж очікується тепла - від 3 до 5 градусів вище нуля.

дощ, погода, прогноз
дощ, погода, прогноз

У західній частині України очікується злива на Новий Рік. Однак до ранку він припиниться. У перший день нового року очікується суха погода. Але повітря, як і в столиці, теж буде весняним - до 5 градусів тепла.

В Одесі навіть очікується близько десяти градусів тепла. Але 1 січня, може піти дощ, і температура знизиться на 1 градус.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.