Аліна Гросу розповіла про те, чи готова вона вийти заміж вдруге. Про це повідомляє портал glamurchik.tochka.net.

Відома співачка нещодавно захворіла коронавірусом. Однак, на щастя, хвороба протекла в легкій формі. Тому співачка швидко виправилася і нещодавно презентувала роботу.

Співачка розповіла, що хоче насамперед на Новий Рік побачитися з рідними.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Коли хворієш, відразу розумієш, що найголовніше в житті — це твої близькі люди", - розповіла вона.

На даний момент ходять чутки про те, що серце Аліни Гросу зайнято і вона може вдруге вийти заміж. Журналістам вона відповіла ухильно.

Аліна Гросу, фото: instagram.com/alina_grosu
Аліна Гросу, фото: instagram.com/alina_grosu

"У мене завжди серце зайняте. Перш за все, улюбленою роботою. А все інше... я коли буду виходити заміж-думаю, що другий раз точно буде, сподіваюся, той вже буде точно останнім", - розповіла Аліна Гросу.

Також вона розповіла, хто дарує їй великі букети квітів. Вона зазначає, що їй часто дарують друзі.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.