Влада Білорусі збирається ввести офіційні санкції проти України. Про це глава МЗС цієї країни на брифінгу в Мінську.

Таку заяву зробив глава білоруського Міністерства закордонних справ Володимир Макей. Він зазначає, що дана міра є відповідною на дії України.

"Ми також підготували відповідний санкційний список щодо низки офіційних осіб України", - повідомив він.

Також Макей додав, що жодної дії нашої старни не залишиться безкарним. Міністр відзначає невдоволення білоруської сторони щодо санкцій.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

"Вони допомагають народу і країні через санкції, через посилення взаємодії з країною. І ми категорично не вітаємо такий підхід", - розповів він.

Зазначимо, що з дев'ятого серпня в Білорусі ведеться серія протестних акцій проти чинного президента країни. Приводом для них стали останні вибори. Конкурентом на них для Лукашенка стала опозиціонер Світлана Тихановська.

Згідно з офіційними даними, став чинний президент з величезним відривом, а опозиційні екзит-поли продемонстрували зворотну картину.

Протести почали жорстко придушувати представники силових структур, а багатьох опозиційних діячів спецслужби видворили з країни.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.