Вчені виявили потенційний засіб від онкології. Про це повідомляє портал medicina.ua.

З'ясувалося, що білок, який міститься в слині південноамериканських кліщів є потенційним засобом способу лікування раку. До такого висновку прийшли дослідники з Бразильського інституту Буантан.

Вони вважають, що дана речовина дає можливість знижувати зростання, а також приводити до повного зникнення як раку шкіри, так і підшлункової залози.

Кліщ Amblyomma cajennense, слину якого досліджували вчені, є переносником небезпечних для людини інфекційних захворювань. Спочатку причина даного інтересу був пошуку речовини, яке зупиняє згортання крові.

З їх слини виділили білок, який володіє антикоагулянтними властивостями, а потім налагодили його виробництва. Згодом вчені прийшли до висновку, що дана речовина може не давати розмножуватися клітинам злоякісних пухлин.

Експерименти були проведені серед мишей. Вчені прийшли до висновку, що ін'єкції змогли зупинити злоякісні пухлини у гризунів.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі