В Україні збираються дозволити продавати антибіотики виключно за електронним рецептом. Про це повідомив голова МОЗ на брифінгу.

Нововведення збираються ввести з початку квітня наступного року. На даний момент за словами максима Степанов, розробляється модуль. Спочатку без електронного рецепта не можна буде придбати інсулін і препарати для імунодепресії. Слідом українцям заборонять купувати без нього антибіотики.

МОЗ вважає, що дані заходи зможуть зупинити наших співвітчизників від самолікування. Зокрема багато українців після появи коронавірусу почали скуповувати антибіотики.

"У нас після початку пандемії у нас різко зросло споживання антибіотиків, і ми максимально ведемо роз'яснювальну роботу. Це дуже погано для вас, шановні пацієнти. Особливо коли ви починаєте вживати антибіотики без відповідного призначення", - повідомив Степанов.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.