Інженерами NASA було запропоновано створювати спеціальні марсоходи у вигляді чотириногих роботів. Про це повідомляє портал Naked science.

Йдеться про розробку Boston Dynamics, яка імітує рухи і дії собак. Вчені зробили припущення, що чотири механічних ноги дозволять механізмам краще долати перешкоди і мати більшу маневреність.

Також вони здатні складати Тривимірні карти навколишньої місцевості і самостійно вибирати маршрут руху.

Передбачається, що класичні колісні марсоходи залишаться, однак будуть переміщатися по рівній поверхні, в той час як роботи-собаки будуть використовуватися в тунелях і печерах.

Вчені припускають, що роботи будуть приблизно в дванадцять разів легше, ніж класичні механізми.

Перевага їх в тому, що падіння таких роботів не стане провалом місії, так як такий апарат може піднятися з будь-якого положення.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.