Лікарі прийшли до висновку, що зайва вага може бути причиною зайвої ваги. Про це повідомляє портал Наша Мама.

До такого висновку прийшли фахівці з Індії. Вони вважають, що даний тип ожиріння характеризується збільшенням ваги в зоні живота.

Справа в тому, що невелика кількість вітаміну C провокує появу жирових відкладень у тих людей, які є здорові тіло. Також дефіцит даного мікроелемента збільшує ризик появи серцево-судинних захворювань.

Іншими ознаками нестачі вітаміну С може бути поява синців, так як стінки судин стають ламкими і не можуть витримувати тиск кола під час будь-якої фізичної активності.

Ще одним наслідком є набряклість і почервоніння ясен, негативно впливає на загальний стан зубів.

Якщо у вас є ці симптоми, а також зморшки, почервоніння шкіри, то радимо звернутися до фахівця.

Також вчені з Індії наполягають на вживанні фруктів з вітаміном С.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.