Софі Лорен зніметься в новому фільмі. Про це повідомляє портал ukrrain.

Netflix представляє драму з 86-річною актрисою в головній ролі. Йдеться про фільм Едуардо Понті "все життя попереду". Дана картина стане першою для відомої італійської актриси за одинадцяти років.

Кіно знято за романом Ромена Гарі. Софі Лорен зіграла роль єврейської повії, яка пережила Освенцим. За сюжетом вона працює тим, що виховує дітей своїх колег у притулок.

"Можливість знятися в цьому фільмі стала для мене можливістю почати все спочатку в моєму віці, про який я вам не скажу, та Ви і самі його знаєте, напевно", - зізналася Софі Лорен.

Актриса помітила, що дану роль їй допомогли втілити спогади про дитинство. Вона виросла в бідності в найбідніших районах міста Неаполя.

Вона зазначила, що не боїться свого віку і старіють всі. Вона повідомила, що чудово виглядає у своїх роки.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі