Вчені виявили нові ознаки коронавірусу у дітей. Про це повідомляє портал Фраза.

Американські фахівці з Медичної школи Гроссмана Нью-Йоркського університету прийшли до несподіваних висновків. Фахівці відзначають, що незважаючи на те, що діти переносять дану хворобу в легкій формі і без очевидних симптомів, здатна провокувати запалення деяких органів, в тому числі серце, легені і судини, очі, мозок, шкіра.

Фахівці відзначають, що близько вісімдесяти трьох відсотків дітей, які брали участь в дослідженні, мали почервонілі очі, червоні щоки і долоні.

Крім цього, відмітним симптомом даної хвороби є мова яскраво-червоного кольору і горбами.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі