Наталі Портман зізналася, що в юності мала проблеми у відносинах з чоловіками. Про це повідомляє портал Armchair Expert.

На даний момент 39-річна зірка є уособленням жіночого ідеалу. Жінка стала популярною після зйомок у фільмі Леон. Як зізналася сама Портман, вона мала серйозні проблеми у відносинах з чоловіками.

Вона зазначила, що за свої підліткові ролі у фільмах "Леон" і "красиві дівчата" її стали називати "юною спокусницею". Це відлякувало чоловіків, які могли б завести з нею стосунки.

Портман зазначає, що ролі, в яких вона знімалася, призвели до того, що вона втратила сексуальність. У цьому віці вона володіла бажаннями і намагалася е\то досліджувати.

Також актриса повідомила, що в той час вона свідомо культивувала образ "стриманої скромниці", щоб захищатися від непотрібної уваги і відчувати себе в безпеці.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі