Папа Римський оголосив спеціальну індульгенцію через COVID-19. Про це повідомляє портал vaticannews.

Франциск зробив цю заяву про це на Заході через стопятдесятиріччя проголошення святого Йосипа покровителем Вселенської церкви.

Так, через пандемію дарування індульгенції особливо поширюється на літніх людей, хворих і тих, хто з поважних причин не може вийти з дому.

Гріхи відпускатимуть тим католикам, які покаються протягом наступного року.

Апостольська пенітеціарія дала спеціальну індульгенцію для тих, хто захворів коронавірусом, а також членам їх сімей та медичних працівників.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Однак хворі коронавірусом втрачають нюх інакше, ніж хворі на ГРВІ. За словами лікарів, хворі СOVID - 19 хворіють без нежиті.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.