Фахівці розповіли, яким чином зберегти зарядку для смартфона. Про це повідомляє портал maximonline.ru.

Ці прості правила дозволяють не залишатися з п'ятьма відсотками батареї.

Перше правило свідчить про те, що не потрібно постійно вивантажувати невикористовувані додатки. Це впливає на продуктивність смартфона.

По-друге, варто періодично перезавантажувати або повністю вимикати телефон. Причина в тому, що на iOS і Андроїд періодично з'являються системні процеси і збираються кеші. Вони можуть витрачати батарею досить сильно.

Також не потрібно давати можливість своєму смартфону повністю розрядитися. Адже така ситуація призводить до того, що збільшується витратний цикл батарей.

Відзначимо, що найбільша витрата смартфона відбувається в тих місцях, де немає хорошого прийому мережі. Йдеться як про стільникову мережу, так і Wi-Fi. Найчастіше це відбувається в метро. З цієї причини рекомендується ставити "Авіарежим" на час подорожі в підземці.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.